Dywan sznurkowy czyli Mr. Gray w moich progach

Bałagan,tzn. teoretycznie mój artystyczny nieład, często zmusza mnie do zmiany planów. Bo coś gdzieś mam, ale nie wiem gdzie. Bo chciałam być choć raz porządna i odłożyłam coś na miejsce, tak aby tego nie szukać -i to jest chyba moja ulubiona wersja-bo zawsze znajduję to czego szukałam w tak nielogicznym miejscu, że nie jestem w stanie sobie nadziwić.

Historia lubi się powtarzać

Tak czy inaczej, teraz było podobnie. Było szydełko i go nie ma. Tzn. już jest, ale wtedy gdy było mi niezbędne to sobie leżało spokojnie pod komodą. Ok Zatem było tak. Ostatni fioletowy motek potrzebny mi do ukończenia dywanu zakupiłam, ale okazało się, ze i tak nie mogę go wykończyć bo zgubiłam gdzieś szydełko. Ale, że z czystej ciekawości zakupiłam też kilkanaście motków szarego sznurka 3 mm to zaczęłam pracę nad kolejnym dywanem.

Moja nowa miłość

W ten sposób powstał pan Gray. Mi się bardziej podoba niż fioletowa wersja. Nieznacznie różni się jednak od starszej siostry. Zrezygnowałam ze zdobienia w formie promieni, które znajdowało się w samym centrum dywanika. Ten wydaje mi się nieco subtelniejszy w wyglądzie. Ponieważ jest wykonany z cieńszego sznurka jest też zdecydowanie lżejszy. Jak dla mnie super. Na zrobienie go zużyłam 9 motków 50m sznurka 3mm.

I've finished . My Dear Mr. Gray #handmade #carpet #crochet #crochetcarpet #dywanszydelkowy #dywanzesznurka #dywan #rug #dywanik #home #homedecor #presents #crochetlove

I’ve finished . My Dear Mr. Gray #handmade #carpet #crochet #crochetcarpet #dywanszydelkowy #dywanzesznurka #dywan #rug #dywanik #home #homedecor #presents #crochetlove

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *