Tutu w kolorach tęczy

Już miałam wszystko przygotowane: uszyty pasek, pocięty tiul. Jakoś tak na 100% byłam przekonana, że kolor różowy jest kolorem wymarzonym pewnej panny. Ale, to ja miałam taką wizję. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, iż ona chciałaby tęczowe tutu. 

Tęczowe tutu czyli jakie ?

No właśnie!!! Tęczowe czyli jakie? Przewertowałam kilka stron w internecie w poszukiwaniu natchnienia. Ale nic z tego. Nic nie było w stanie zaspokoić moich ambicji :) i potrzeb. A podobno wszystko można znaleźć w internecie.Pomyślałam przez chwilę o uszytym kiedyś przeze mnie tutu brazylijskim

Ale miałam świadomość, że nie jest to dokładnie to co chciałam uszyć tym razem.

To może prościej. Jak wygląda tęcza?

No właśnie to takie proste. Mają być kolory z tęczy to będą. Miałam pewne obawy, że tutu będzie wyglądała jednak jak strój dla clowna. Ale nie! Wszytko wyszło pięknie ;) . Całość skomponowała się bardzo poprawnie ;)

7 comments on “Tutu w kolorach tęczy

  1. Mnie podobają się barwy i czytałam, że przyglądając się określonym barwom np. niebieskiej, żółci możemy poprawić sobie nastrój, tak twierdzą psychologowie zajmujący się wpływem koloru na postrzeganie
    pozdrawiam serdecznie
    biznescoach.blog.pl

    1. Przyznam się szczerze, że ja lubię kolorki. Ale w pierwszej chwili miałam w głowie, że wyjdzie ona bardzo pstrokata. Ale kolory pięknie w siebie przechodziły ;)

      1. Dziękuję za odwiedziny. :) Muszę przyznać, że prowadzisz niezwykły blog. Każde Twoje rękodzieło jest dopracowane w każdym calu. Miło się ogląda takie cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *