Urodziny pierworodnego czyli kolejna koszulka urodzinowa

Chciałam napisać jeszcze kilka gorzkich słów o rozstaniu z moim pracodawcą, ale powstrzymam się. Nie samą pracą człowiek żyje.

Są rzeczy ważne i ważniejsze

A zatem zbliżają się urodziny mojego pierworodnego. I obchodzić je będzie na wyjeździe. Niespodziewanie w dniu wyjazdu zadał mi pytanie czy przygotowałam dla niego niespodziankę i zrobiłam mu urodzinową koszulkę. Trochę mnie to zaskoczyło, ale przecież Matka Polka poradzi sobie w każdej sytuacji. Koszulka biała jest, farby, ołówek, pędzelki są. Wszystko w błyskawicznym tempie znalazło się w walizce.

Warunki bojowe nie są mi obce

Można powiedzieć, a raczej napisać, że koszulka powstała właściwie na kolanie. Ale wyszła całkiem przyzwoicie. Przez chwilę zastanawiałam się w jakim języku zrobić napis i w jakiej formie ma pojawić się wiek mojego synalka, ale postawiłam na prostotę. A zatem napis jest w języku polskim i pojawia się po prostu cyfra 6.

Podstawy matematyki

Mogłam zaryzykować jakieś proste działanie matematyczne, ale po co? Zatem ta koszulka matematyczna jest nietypowa, bo w języku polskim i nie zawiera żadnego działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *